viapress@viapress.pl  +58 320 94 94
image
image
image
image
image
image

O firmie


Nasza drukarnia została założona w 1992 roku. Od samego początku stawialiśmy na nowoczesność i innowacyjność. Wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych zgodnych z aktualnymi trendami rynkowymi, ciągłe inwestycje w nowoczesny specjalistyczny sprzęt umożliwiły nam szybki rozwój.


Drukujemy na nowoczesnych i wydajnych urządzeniach firmy Canon ImagePress 1110+, C6011 i C7010 dzięki czemu możemy terminowo realizować Państwa zlecenia zachowując najwyższą jakość wykonania.

 

Świadczymy usługi w zakresie druku cyfrowego na różnych podłożach. Realizujemy zarówno małe nakłady, jak i zlecenia wielkonakładowe. W pracy najważniejszy jest dla nas Klient i jego potrzeby. Dlatego też zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz najwyższą jakość produktów. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki elastyczności oraz optymalnej organizacji są w stanie wyjść naprzeciw indywidualnym potrzebom i sprostać najbardziej wymagającym projektom. Wierzymy, że profesjonalizm, wzajemny szacunek oraz odpowiedzialność w działaniach przekładają się na realną satysfakcję naszych Klientów i chęć dalszej współpracy.

 

Oferta standardowych produktów znajduje się w zakładce SKLEP. W ramach naszej oferty wykonujemy: wizytówki, papier firmowy, ulotki, ulotki składane, katalogi zszywane, katalogi klejone, książki, broszury, arkusze plano.

W celu złożenia zlecenia niestandardowego prosimy skorzystać z formularza WYCEŃ DRUK.

 

Wyceń druk

Nie znalazłeś gotowego produktu? Zapytaj nas o cenę pracy niestandardowej.